Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.

İşlevsellik yönünden çok büyük kolaylık sağlayan akıllı sehpalar evlerde ve ofislerde en fazla kullanılan ürünler olmuştur. Farklı tasarım ve model çeşidine sahip olup pratik kullanımı yanında şık bir dekoratif eşya niteliğindedir.

Akıllı Sehpa

Akıllı sehpalar özellikleri ve işlevselliği ile son zamanlarda en çok ön plana çıkan mobilyalar arasındadır. Görünüş açısından sadece bir sehpa olarak görünse de katacağınız birkaç hareket sonunda farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir. Bazen yemek masası, bazen de bir çalışma masası olabilme özelliği yaşatmaktadır. Tasarımı içinde saklama alanları, özel çekmeceler ve farklı özelliklerle de birçok eşyanıza yer açmaktadır. Tek bir eşya ile birçok özelliği bir arada yaşayabilirsiniz. Online alışverişte yer alan akıllı masa seçenekleri içinden tarzınıza ve mekanınıza uygun bir modeli bulabilirsiniz. Çok amaçlı kullanabileceğiniz, dekorasyonunuza da güzellik katacağınız çeşitlerden yararlanabilirsiniz.

Akıllı Sehpa Modelleri

Tüm model seçeneklerinin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Yaylı otomatik makas sistemi sayesinde açılabilir ve istediğiniz şekle dönüşebilir. Dilerseniz de yeniden sehpa haline dönüştürebilirsiniz. Gücünüzü zorlamadan rahatlıkla istediğiniz şekli verebilirsiniz. Kullanımdaki en önemli avantajların biri de bulunduğunuz alandan yer kazanmanızdır. Hem çok kullanışlı hem de dekoratif açısından oldukça estetiktir. Küçük yaşam alanlarında birçok kişinin tercih ettiği bir mobilya türüdür. Bazen yemek yerken bazen çalışırken veya gelen misafirlerinizle geçireceğiniz zamanda kullanmak için ideal bir çözümdür. Birçok kişi için en pratik ve kullanışlı mobilya akıllı sehpa çeşitleri olmaktadır. Üç farklı amaç için kullanabileceğiniz pratik çözüm sunan bu ürün günümüzde çok tercih edilmektedir. Boyut ve renk seçeneklerinde de farklılık vardır. Kullanım alanına ve dekorasyonuna göre seçim yapma imkanına sahipsiniz. Birçok farklı tasarım ve model beğeninize sunulmaktadır.

Akıllı Sehpa Fiyatları

Kişisel ihtiyacınıza göre tercih yapabileceğiniz model örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz oturma odanızda çalışmanızı kolaylaştıran, dilerseniz bir şeyler atıştırma da size imkan sunan bu güzel tasarımlardan satın alabilirsiniz. Birçok fonksiyonun içinde barındıran çeşitler arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Ekonomik olduğu kadar sağlamlık ve kalitede de en iyi ürün çeşidini sitemizin özel ürünlerinde göreceksiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.