Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
1.880,00 TL
2.099,00 TL
%10,4
1.769,99 TL
2.399,99 TL
%26,3
1.298,99 TL
1.640,00 TL
%20,8
485,00 TL
606,00 TL
%20
798,99 TL
999,00 TL
%20
799,99 TL
1.099,99 TL
%27,3
1.049,00 TL
1.449,00 TL
%27,6
239,00 TL
299,00 TL
%20,1
Bu kategoride toplam 8 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Ev dekorasyonunda en çok göz ardı edilen ancak en önemli unsurlardan biri aydınlatmadır. Gerek sağlık açısından gerek odanızın dekorasyonunu yansıtması açısından aydınlatma çok önemlidir. Aydınlatma ürünleri istek ve zevklere yanıt vermek için oldukça çeşitlidir.

Aydınlatma Ürünleri

Her kesimden kişiye ve zevke hitap etmektedir. Avize, sarkıt avize, lambader, masa lambası ve abajur aydınlatma grubu ürünleridir. Bu ürünlerden odanıza ve dekorasyonunuza uygun olanları seçerek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Avizeler sıklıkla tercih edilen bir üründür. Sarkıt avize ise daha çok büyük odalarda yüksek aydınlatma veren ürünlerdendir. Lambaderler loş görüntü yakalanmak istenildiğinde kullanılan yardımcı bir aydınlatma türüdür. Masa lambası ve abajurlar ise bölgesel aydınlatma yapılmak istendiğinde tercih edilmektedir.

Karanlıkta Kalmamak İçin Doğru Aydınlatma Modelleri

Odanızın büyüklüğü ve sizin aydınlatmadan ne beklediğinize göre bu ürünler şekillenmektedir. Sağlık için de önemli bir ayrıntı olan aydınlatmalar büyük bir titizlikle seçilmelidir. Yanlış ve yetersiz aydınlatma gözlerinizin zorlanmasına neden olacak ve göz rahatsızlıklarına sebep olacaktır. Bunun yanı sıra baş ağrısı ve migren gibi rahatsızlıkları da yanlış aydınlatma seçimleri tetiklemektedir. Yatak başlarında doğru abajurların kullanılması da uyku kalitesini yükselterek uyku öncesi rahatlamanızı sağlayacaktır. Dekoratif olmasının dışında bu kadar işlevsel ve önemli bir unsur olan aydınlatma göz ardı edilmemeli ve dikkatli seçim yapılmalıdır. Çok fazla çeşidi olan aydınlatmaları odanızın tavan yüksekliğine, oturma grubunuzun model ve kumaşına göre, evinizin ışık alma durumuna göre seçebilirsiniz. Yüksek tavanlı evleri aydınlatmak daha zor olacağı için sarkıt avizeler kullanabilirsiniz. Lambader modelleri ise oturma grubunuzun kumaşına ve rengine uygun başlıklı seçebilir ve odanızın köşesine konumlandırabilirsiniz. Böylece gözleriniz çok yorulduğunda lambadere geçerek gözlerinizi dinlendirebilirsiniz. Yoğun çalışma ve ders temponuzda ise çalışma masanıza koyacağınız masa lambaları gözünüzü uzun çalışma saatlerinde daha fazla yorulmasını engelleyecektir. Abajurlar ise uyku öncesi kitap okuma ya da uykuya hazırlanma süreçlerinizde sizi rahatlatacak ve daha iyi uykuya dalmanızı sağlayacaktır. Bu da uyku kalitenizi arttıracaktır. Görüldüğü üzere pek çok ihtiyaca cevap veren ve her zevke hitap eden aydınlatma ürünü vardır. İçinden seçim yapmak zor görünse de sizin evinize uygun aydınlatma ürünü mutlaka vardır.

Aydınlatma Ürünleri Fiyatları

Hamdeko Mobilya, en uygun fiyatlarla çok şık aydınlatma ürünleri sunmaktadır. Siz de sitemizi ziyaret edebilir ve birbirinden şık mobilya ve dekorasyon ürünlerine göz atabilirsiniz. Hamdeko Mobilya, aynı zamanda havale seçeneği ve indirimli ürünler fırsatı sunarak uygun fiyat kolaylığı da sağlamaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.