Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Evinizin dekorasyonuna oldukça değişik bir hava katan bu küçük ve sevimli dekoratif ürünler ev mobilya ürünleri içinde ön plana çıkıyor. Oturma gruplarına iyi bir uyum sağlayan ve ihtiyaç anında işlevsellik gören parçalar oluyorlar.

Bank & Bench

Oturma grubuna büyük destek sağlayan Bank & Bench bazen ihtiyaç halinde sehpa olarak da kullanılabiliyor. Farklı tarz ve modellerle karşımıza çıkıyorlar. Örneğin sırtlı Bench veya sırtlı Bank modelleri olarak da harika tasarımlarla ön palana çıkabiliyor. Puf olarak da adlandırılan bu parçalar rahatlıkla her yere taşınabiliyor. Evinizin her alanında antre, hol, balkon, bahçe, mutfak gibi bölgelerde de rahat kullanım sağlıyor. Bilindiği gibi puf bench rahat kullanım sağladığından okul veya benzeri yerlerde bile kullanılıyor. İstediğiniz renk ve zevkte modeli dekorasyon zevkinize göre satın alma şansına sahipsiniz. Birçok kişinin keyifle kullandığı bu ürünler online alışverişte de yerini almaktadır.

Bank & Bench Modelleri

Dekorasyona kattığı estetik ve uyum yanında işlevsellik açısından da kullanıcılarına katkı sağlıyor. Boyut, şekil ve kullanılan materyale göre farklılık göstermekte evlerde oturma ve yemek odası mobilyalarına uyum sağlıyor. Klasik kullanım tarzının dışına da çıkılabiliyor. Yeni nesil kullanım alanlarına baktığımız zaman geleneksellikten çıkıldığını görmekteyiz. Sıra dışı değişimler, çarpıcı dekorasyonlar ve farklı tarz düşüncelerin içinde ürünü değişik alanlarda da görebilmekteyiz. Evlerinde çarpıcı yenilikler yapmak isteyenler için de yüzlerce ürün çeşidi farklı alternatifler üretmenize olanaklar sağlıyor. Modellerde kullanılan kumaşlar, kabartmalar ve aksesuarlar yanında ayak bölümleri de farklı kalitede ürünlerden yapılıyor. Evinizde kullanacağınız alana göre renk, model ve tasarım çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kolay taşınabilen, gerektiğinde ayaklarınızı uzatabileceğiniz, bazen de sehpa olarak kullanabileceğiniz bir ürünle karşı karşıyasınız. Yine en güzel tasarımlara sahip olan sırtlı Bench modelleri de konforlu kullanım sağlayacak kalite ve sağlamlıktadır.

Bank & Bench Fiyatları

En iyi teknolojiyle üretilen Bank & Bench modelleri çökme yapmayan ve özel süngerle üretilen parçalardır. Sıra dışı çizgiler ve çağdaş bir dizayn yapısıyla üretilen bu dekoratif çeşitler çok uygun fiyatlarla beğeninize sunulmaktadır. İndirim ve kampanyalar yanında mükemmel kargo hizmeti göreceksiniz. İhtiyaç ve zevkinize uygun çok işlevselli bu modellerden evinizin dekorasyonuna uygun çeşitleri değerlendirebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.