Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Bebek odaları genellikle ebeveynlerin en çok seçici olduğu ürün türlerinden biridir. Çünkü en önemli kriter sağlıklı ve güvenli olmasıdır. Bunun yanı sıra soft ve dinlendirici tonların seçilmesi önemlidir. Koyu ve kasvetli renklerin baskın olarak seçilmesi bebeğinizin uykusunu ve odada zaman geçirme isteğini azaltabilmektedir. Yatak ve karyola boyutlarının bebeğin güvenliğine uygun olarak tasarlanması ve seçilmesi gerekmektedir. Çok fazla seçenek olmasına rağmen yatak ve karyola seçimi yaparken önemli olan göze hitap eden süslü modellerden çok bebeğiniz rahat ettirecek bir seçim yapmanızdır. Hem bebeğinizi güvende tutmalı hem de tasarım olarak göze hitap etmesi gerekir.

Kaliteli Uyku İçin Kaliteli Bebek Odası 

Yine çocuk odasında da kullanılan puflardan tercih ederek çocuğunuza oturma alanı yaratabilirsiniz. Puflar standart olarak seçilebileceği gibi sırtlıklı olarak da seçilebilir. Bunun yanı sıra berjerlerin de bebek odasında kullanılması mümkündür. Hem çocuklara hem de ebeveynlere oturma alanı yaratarak çocuğunuzla daha kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Siz bebeğinizi kucağınızda uyuturken ya da ona masal okurken dinlenebileceğiniz bir berjer ve oturma alanı olması dinlenmenizi ve dinç olmanızı sağlayacaktır. Bebek odaları bebeklerin ilk dönem uyku ve aktivite alanı olduğu için aydınlatma da oldukça önem teşkil etmektedir. Çok yoğun ışıkların olduğu bebek odası bebeğinizin rahatsız olmasına neden olarak uykuya dalmasına engel olacaktır. Bunun tam tersi olarak aşırı karanlık odalar da çocuğunuzu tedirgin hissettirmeye neden olabilecektir. Bu yüzden doğru aydınlatmanın kullanılması hem uyku kalitesi hem de güven açısından oldukça önemlidir. Lambader kullanımı bu sebeple çok önemlidir. HAMDEKO Mobilya'da bebeğiniz için en kaliteli lambader modelleri sizleri bekliyor.

Bebek Odası Modelleri 

Son dönemlerde oldukça popüler olan Montessori bebek odası da bebeğiniz için oldukça güvenli olacaktır. Montessori felsefesine göre bebek odası bebeğin kendi kendine yeteceği şekilde tasarlanmalıdır. Yani karyoladan kendi inip karyolasına kendisi çıkabilmeli, oyuncaklarına rahatça ulaşabilip istediği gibi hareket edebilmedir. Bunun yanı sıra kıyafet askılığı ve oyun masası da yine bebeğin ulaşabileceği boyutlarda olmalıdır. Bebek odasının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan bebek karyolasını montessori felsefesine uygun olarak yere yakın seçebileceğiniz gibi birden fazla çocuğun kullanacağı odalarda ranza da tercih edebilirsiniz.

Bebek Odası Fiyatları

HAMDEKO Mobilya, en şık bebek odası modellerini en uygun fiyatlar ile sunar. Ranza, karyola, askılık, lambader ve birçok bebek odası mobilya modellerine göz atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ucuz mobilya arıyor ve aynı zamanda kaliteden ödün vermesin istiyorsanız bizi ziyaret etmeyden geçmeyin.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.