Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Çocuk odası bebek odasından sonra tercih edilen modellerdendir. Bebeğinizin büyümesi ve artık ihtiyaçlarına cevap vermemesi sebebiyle çocuk odaları seçenek haline gelmektedir. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak gelişen bebekler özellikle kreş ve okula başlamalarıyla bebek odalarında istedikleri gibi hareket edememektedir. Bebek odaları aktivite ağırlıklıyken çocuk odası çocukların boyama yapma, oyun hamuruyla oynama, yapboz yapma ve bir süre sonra ders çalışma gibi isteklerine göre tasarlanmıştır. Bu yüzden çocuk odaları kreşe ya da okula başlayan çocuğunuzun okula adapte olması için önem teşkil etmektedir.

Birbirinden Şık Çocuk Odası Modelleri

Bunun yanı sıra bebeğinizin büyümesiyle karyolasına sığamayacak, bu yüzden boy ve kilosuna uygun büyüklükte bir yatak ve karyolaya ihtiyacı olacaktır. Ayrıca küçük odalara sahip kardeşler için ranzalar oldukça kurtarıcı olacaktır. Hem çocuklarınıza aktivite alanı kalacak hem de rahat bir uyku alanı yaratacaktır. Yan yana koyularak fazlaca yer kaplayan yatakları ranza sistemiyle daha az yer kaplar hale getirebilirsiniz. Çocuk odası için yer tasarrufu sağlayan ranza modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Organik Mobilyalar ile Çocuk Odası Modelleri

Bebek odasından çocuk odasına geçişlerde en çok ihtiyaç duyulan bir diğer ürün de çalışma masasıdır. Zamanla yazı yazma, kalem ve kitaplarla haşır neşir olan çocukların bel ve boyun ağrısı yaşamamaları için ergonomik bir çalışma masası ve sandalyeye ihtiyacı olacaktır. Ayrıca bir çalışma masası olması çocukları kitap okuma, ders çalışma ve ödev yapma gibi konularda pozitif olarak etkileyecektir. HAMDEKO Mobilya, çocuklarınız için en kaliteli ve sağlıklı malzemelerden oluşturduğu mobilya seçenekleri sunmaktadır. Çocukların rahat uyku ve çalışma düzeni yaratması için ihtiyacına uygun bir çocuk odası düzeni gerekmektedir. Bunun için de lambaderler oldukça önem taşımaktadır. Hem çalışma düzeni için ve göz sağlığı için uygun ışık koşulları gerekmektedir.
Çocuk odasında ve genç odasında bir diğer önemli faktör de askılıklardır. Çocuk ve gençlerin kendi kıyafetlerini düzene koyması aradığını kolayca bulması için askılıklar çok önemlidir. Çeşitli büyüklük ve boyutlarda olan askılıklardan ihtiyacınıza uygun olanı seçerek çocuk odasını oluşturabilirsiniz. Çocuğunuz kendi kıyafetlerini yerleştirmesi seçip giymesi ve geri koyması için ulaşabileceği boyutlarda olması oldukça önemlidir. Çünkü bu durum kendine olan güvenini yerine getirecektir. Bu yüzden çocuk odası takımını oluştururken çocuğunuzun içinde rahat hareket edebileceği ve kendini ait hissedeceği bir oda olması çok önemlidir. 

Çocuk Odası Fiyatları

Bir çocuk odasında bulunması gereken tüm eşyalar HAMDEKO Mobilya'da sizleri beklemektedir. Ucuz mobilya arıyorsanız ve aynı zamanda kaliteden ödün vermek istemiyorsanız sitemiz sizin için bulunmaz bir nimettir. Her eve ve her bütçeye uygun çocuk odası modellerini sitesinde barındıran HAMDEKO Mobilya; berjer, lambader, ranza, çalışma masası gibi çocuk odası için vazgeçilmez mobilya modellerini satışa sunuyor. En uygun çocuk odası fiyatları HAMDEKO Mobilya'da sizleri bekliyor.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.