Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
1.599,00 TL
1.999,00 TL
%20
1.599,00 TL
1.999,00 TL
%20
Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Çocuklar ve gençler odalarında daha çok zaman geçiren ve odalarını daha çok önemseyen aile üyeleridir. Bu nedenle çocuk odalarında kullanılan ürünlerin çocuk ve gençlere hitap etmesi çok önemlidir. Tasarım olarak dikkat çekici olmasının yanı sıra aranan diğer önemli özellik kullanışlı ve rahat olmasıdır. 

Çocuk & Genç Odası

Bebek odalarında önemli olan anne ve babaya bebeğini güvende olduğunu hissettirmesi önemlidir. Yatak ve karyolanın bebeğin düşmesini engelleyecek boyut ve yükseklikte olması gerekmektedir. Çocuk odaları çocukların oyun oynama alanı olduğu için tehlikelerden uzak olmalı ve olası kazaları önlemelidir. Zararsız malzemelerin kullanılmasının dışında çocuğu güvende ve mutlu hissettirecek tasarımlara sahip olmalıdır. Çocukların sevdiği renklerin ve süper kahramanların olduğu yatak odaları her zaman dikkat çekmektedir.

Çocuk & Genç Odası Modelleri

Genç odalarında ise çocukların ders çalışma ve sosyalleşme ihtiyaçlarına cevap vermesi gerekmektedir. Bu yüzden yatak odası takımlarında çalışma masaları bulunmaktadır. Çalışma masasının olmasının yanı sıra önemli olan çalışma masalarının ergonomik ve vücut yapısına uygun olması gerekmektedir. Çalışma masaları genç odasının dışında çocuk odasının da bir parçasıdır. Anaokulu ve ilkokul çocuklarını da çeşitli aktivitelerini yapmak için çalışma masalarına ihtiyaç duymaktadır. Yine çocuk odasının vazgeçilmez bir parçası karyolalardır. Çocuk odalarının olduğu kadar bebek ve genç odalarının da parçası olan karyola, çocukların yaş gruplarına göre farklı boyut ve yüksekliklerde üretilmektedir. İki ve daha fazla çocuklu ailelerin küçük bir odaya sığmaları gerektiği durumlarda kurtarıcı bir ürün olan ranzalar da çocuk odalarının gözde parçalarındandır. Hem yerden tasarruf sağlayarak çocuklara rahat bir sosyalleşme alanı bırakmaktadır hem de çocuklara iyi bir uyku çekmelerini sağlayan rahatlığı sunmaktadır. Lambaderler ise yeterli aydınlatmanın olmadığı odalarda çocukların göz sağlığını bozmadan ders çalışmasını sağlamaktadır. Yetersiz ışıklandırmalar çocuğun gözlerini zorlamasına ve sağlıklı bir ders çalışma rutini elde etmesine engel olmaktadır. Erken yorulma, uyku hali ve yorgunluk olarak ortaya çıkan bu belirtiler çocuğun okul hayatını etkilemektedir. Bu yüzden çocuk odalarında çalışma masalarının yakında bir lambader olması çok önemlidir.

Çocuk & Genç Odası Fiyatları 

Çocuk & genç odası söz konusu olduğunda çocuğunuz için belli bir fiyatın altında mobilya seçimi yapmak mantıklı olmayabiliyor. Organik ve kaliteli ürünler tercih etmeniz en iyi seçenek olacaktır. Hamdeko Mobilya en kaliteli çocuk odası ve genç odası mobilyalarını sitesinde barındırmaktadır. 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.