Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
16.250,00 TL
15.189,00 TL
22.219,00 TL
Bu kategoride toplam 5 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Yatak odası ve yatak odalarının vazgeçilmez mobilyası olan gardıroplar kıyafet ve aksesuarları depolamak için mükemmeldir. Genel olarak normal kapaklı ve sürgülü kapaklı modelleri bulunan gardıropları yatak odanız genişliğine göre seçebilirsiniz. Sürgülü kapaklı gardıroplar küçük yatak odaları için sıklıkla tercih edilen bir modelidir. Kapak açılması için alana ihtiyaç olmaması sebebiyle sürgüyü çektiğinizde aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Yine küçük yatak odaları için sıklıkla tercih edilen bir seçenek de aynalı kapaklardır.

Gardırop Modelleri

Bulunduğu alanı olduğundan geniş gösteren ayna kapaklar size ferah bir görüntü sağlayacaktır. Gardırop iç dizaynı da yine önemli bir noktadır. İç dizaynlarda kullanılan parçalar genelde raflar, çekmeceler, pantolon askıları, kemer bölmesi, askılık ve ayakkabı raflarıdır. Raf ve çekmece düzenleri genel olarak kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Kazak ve tişörtlerinizi katlayarak koyabilmek için raflar kullanırken, asacağınız ve kırışabilecek kıyafetleriniz içinse askı bölümünü kullanabilirsiniz. Gardırop içlerinde kullanılan pantolon askı sistemi de pantolonlarınızı rahatça asabilme imkanı sunarken aradığınızı kolayca bulmanızı da sağlayacaktır. Ayrıca kırışmasını önleyerek ütüsünün bozulmasını da engelleyecektir.

Pratik Kullanışlı Gardırop Modelleri

Çekmecelerde kullanılan organizerlerle de kemer ve çoraplarınızı ayırarak aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Bu da hem düzenli bir görüntü elde etmenizi sağlar hem de giymek istediğiniz kıyafeti rahatlıkla görüp giyebilirsiniz. Böylece dağınıklık arasında kaybolmuş, giyilmeyi unutulmuş kıyafetleriniz olmasının önüne geçebilirsiniz. Hızlıca hazırlanıp çıkmanız gereken zamanlarda bile aradığınızı çok çabuk bulacak hem de düzeninizi uzun süre koruyabilirsiniz. Bu da daha az yorulmanızı, temizlik ve düzene daha az zaman ayırmanızı sağlayacaktır. İşlevsel tasarlanmış gardıroplar hem az yer kaplayarak daha çok depolama alanı sunarken hem de düzenli bir görüntü oluşturacaktır. Gardıroplarda bulunan yastık, yorgan, nevresim ya da havlu depolama bölümleri de oldukça kullanışlıdır. Yatak odası takımlarının vazgeçilmezi olan gardıroplardan hariç komodin ve şifonyerler de depolama alanı sağlamaktadır. 

Gardırop Fiyatları

Tasarım olarak birbirini tamamlayan parçalar olan bu ürünler yatak odanızı oldukça hoş bir görüntüye kavuşturacaktır. Yatak odası takımlarının bir diğer parçası olan uyku grubu da oldukça önemlidir. Rahat bir uyku çekmenizi sağlayan uyku grubu ürünleri güne zinde başlamanızı kolaylaştırmaktadır. Uygun fiyatı gardırop modelleri HAMDEKO online alışveriş'te sizleri bekliyor.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.