Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
Genç odası çocuğunuz büyümesi ve ergenlik çağına girmesiyle ihtiyaç duyduğu bir ürün takımıdır. Çocuk odası takımlarına sığamaması ve ihtiyaçlarına cevap vermemesi durumunda genç odası seçeneklerine bakabilirsiniz. Çünkü genç odaları genç yetişkinlere uygun tasarlanmış ve buna uygun tarzlar seçilmiştir. Daha çok modern çizgiler, trend renklerin seçildiği genç odaları tercih edilmektedir. Çocuksu izlerin olmadığı genç odalarında çocuğunuzun kendini yetişkin gibi hissetmesi esas alınmaktadır. Gençlerin kendine ait bir alan yaratmasına ve arkadaşlarıyla sosyalleşmesine olanak sunan genç odaları seçilmelidir.

Genç Odası Modelleri

Çocuğunuz rahat bir şekilde yatabileceği ve uykusunu alarak güne zinde başlayacağı karyolalar tercih edilmelidir. Bu da çocuğunuza uygun boyutlarda bir karyola seçerek mümkün olmaktadır. Rahat bir uyku alanı isteyip yeterli alanınızın olmaması durumunda ranzalar oldukça kurtarıcı bir seçenek olmaktadır. Yoğun bir ders temposu olan çocuklarınıza hem uyku hem çalışma alanı yaratmaktadır. Bunun yanı sıra genç odasına koyacağınız bir berjer hem çocuğunuzla vakit geçirmenizi hem de çocuğunuzun yatak ve çalışma masası dışında vakit geçirip kitap okuyacağı bir alanı olmasını sağlayacaktır. Berjerleri genç odasının tasarım ve renklerine uygun olarak seçebilirsiniz.

Kullanışlı ve Konforlu Genç Odası Modelleri

Genç odasında bir diğer önemli parça çalışma masasıdır. Çalışma masaları yoğun çalışma temposuna sahip çocuğunuz için oldukça önem taşıyan bir ürün olacaktır. Gerek ödevlerini yaparken gerek sınav dönemlerinde çalışma masasında uzun süreler geçiren gençlerin rahat bir çalışma masasına sahip olmaması bedensel rahatsızlıklar yaşamasına bile neden olabilecektir. Boyun ve bel ağrıları çocuğunuzun ders çalışma süresini etkileyecek, bu da okul başarısında olumsuz etki de bulunabilecektir. Çocuğunuz ders çalışması için psikolojik olarak negatif bir etki de bulunabilir. Tam tersi olarak rahat bir çalışma ortamı ise çocuğunuzu kitap okuma, ders çalışma ve aktivitelerde bulunma gibi konularda pozitif etkileyecek ve kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Gençlerin bir diğer isteği ise kıyafetlerini ve eşyalarını rahatça organize edebilecekleri bir askılıktır. Kıyafetlerini kendi yerleştirmek ve kolayca bulmak isteyen gençler için uygun boyutlarda ve tasarımlarda askılıklar tercih edebilirsiniz. Genç odasına uygun askılıklar hem bütünlük sağlayacak hem göze hitap edecektir. HAMDEKO Mobilya'da birbirinden tarz genç odası modelleri bulabilirsiniz.

Genç Odası Fiyatları

HAMDEKO Mobilya, hem kaliteli malzemeden yapılmış hem de şıklığından ödün vermeyen genç odası modellerini bünyesinde barındırır. Kaliteden taviz vermeyerek uygun fiyatlı genç odası mobilyaları sunar. Askılık, lambader, ranza gibi ürünleri HAMDEKO Mobilya'da kolayca bulabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.