Biz biliyoruz ki; zevkinizden izler taşıyan, ihtiyaçlarınıza ve yaşantınıza göre dekore ettiğiniz, yaşanmışlıklar biriktirdiğiniz yeryüzünde kendinizi en rahat hissettiğiniz yer eviniz.

Hamdeko olarak bizde, yaşam alanlarınızı inşaa ederken size ilham veren, zevkinize uygun dekorasyon parçaları ararken zamanınızdan ve bütçenizden tasarruf etmeniz için modern yaşamın gereksinimlerini bir çatı altında buluşturuyoruz.

Ev mobilyasından, ofis mobilyasına, aksesuarlardan mutfak ürünlerine bir çok kategorideki farklı tarzda ürünleri beğeninize sunuyoruz.

Birlikte keyifli mekanlar yaratmak dileğiyle…

Hakkımızda hamdeko yagliboya

Ürününüzden memnun kalmadığınız taktirde (Kişiye özel veya kişiselleştirilmiş ürünler hariç) ürünü 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.

Türkiye’nin mobilya merkezinde yer alan Hamdeko; Ürünlerinizin üretimden direk size teslim edilmesini sağlar. Bu sayede zamandan tasarruf eder ve olası aksaklıkları en aza indirgersiniz.

Havale, kredi kartı ve banka kartı ile hem Hamdeko.com üzerinden hem de mağazamızda kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Hamdeko olarak tarz sahibi evler yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Beğenmediğimiz hiç bir ürünü üretmiyor, satışa açmıyoruz. Sizinle tanıştıracağımız her ürünü özenle ve titizlikle inceliyoruz.

Ancak oldu ya, sizinle yaşayacak o mobilyayı bir türlü bulamadınız. Sizin özelliklerinize göre üretilen, yaşam tarzınıza ayak uyduracak, size özel bir mobilya ürettirmek istediniz. O zaman Özel Üretim bölümümüzdeki formumuzu doldurarak isteklerinizi bize ulaştırın, tasarımcısından, marangozuna ekibimiz sizin için harakete geçsin!