Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
10.690,00 TL
9.199,00 TL
10.579,00 TL
Bu kategoride toplam 5 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Gün boyu yaşadığınız yoğunluk ve yorgunluğu en iyi gideren yer elbette ki yattığınız karyolanızdır. İyi bir uyku ve zindelik için seçeceğiniz karyolanın kalitesi, sağlıklı olması ve görselliği de önemlidir. Online satış her tür modeli beğeninize sunmaktadır.

Karyola Modelleri

Eviniz için alacağınız mobilyalar içinde en önemli ürünlerin başında yatak odaları için seçilen karyolalar gelir. Kişi sayısına göre ve kullanım şekline göre tercih edeceğiniz modeller alçak karyola veya farklı genişlikteki modeller olarak da değişiklik gösterebilir. Yatak odasının tüm dekorasyonuna etki eden bu ürün için farklı model ve tarzlarda tercih yapabilirsiniz. Zevkinize ve kullanım alanınıza göre seçeceğiniz çeşitler içinde ebeveynler için çift kişilik karyola modelleri olduğu gibi tek kişilik modeller de mevcuttur. Günün dinlenme kısmına geçildiği saatlerde huzurla uzanabileceğiniz ve deliksiz bir uyku çekeceğiniz yatak modelleri için evinizin, dekorasyonunuzun ve tarzınızın en iyi şekilleneceği çeşitleri online alışveriş sayesinde yakalayabilirsiniz. 

Evinizi Güzelleştirecek Karyola Modelleri

Mobilya alırken en çok dikkat edilen konuların başında sağlamlık ve kalite gelir. Bilindiği gibi bu ürünler her zaman alınamadığından gerekli olan zamanlarda da satın alırken en iyi kararı vermeniz gerekmektedir. Yeni evlenen çiftler, yeni eve taşınanlar veya evde yaşayan bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda satın alınan karyolalar birçok farklı tarzda karşımıza çıkmaktadır. Örneğin çocukluktan çıkıp da artık büyüyen kızınız veya oğlunuz için de yeni bir oda hazırlığına girebilirsiniz. Onun odasında en iyi görselliği, konforu ve rahatlığı sağlayacak tek kişilik karyola çeşitleri de birçok model tasarımlar içinde online alışverişte sizin beğeninize sunuluyor. Gerek çift kişilik gerekse tek kişilik modellerin her biri kalite, konfor ve tasarım konusunda mükemmel ayrıcalıklar sunmaktadır. Modern ve yenilikçi tasarımlarla odanızın boyutuna ve şekline göre birçok alternatif ürünle karşılaşacak ve en iyi kararı verebileceksiniz. 

Karyola Fiyatları

Günümüz tasarımcılarının sizin için ürettiği son derece kullanışlı birçok karyola çeşidi, tekli veya çiftli modelleri ile sitemizin uygun fiyat garantisindedir. Birçok ödeme çeşitleri ve özel indirimler ile sahip olacağınız bu modellerden kolaylıkla alabilirsiniz. Evinizin en özel odalarına yeni bir hava katmak ve enerjinizi üst seviyeye taşıyacak harika modeller HAMDEKO Mobilya'da. Eve gelen misafiriniz veya kendiniz için yapacağınız tüm değişimlerde sitemizin ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.