Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Salonlar ve oturma odalarında geçirilen zamanlarda konfor ve rahatlığınız da önemlidir. Misafirler ve kalabalık zamanlar dışında da keyifle uzanabileceğiniz ve rahat olabileceğiniz anlarda size eşlik edecek koltuk yastık çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Evinizin En Şık Parçaları Kırlent & Yastık

Çok şık ve bir o kadar da sevimli model seçenekleri ile kırlent modelleri salonların ve otuma gruplarının koltuklarını süslemektedir. Bu çeşitleri günün her anında gerek dekoratif amaçlı gerekse işlevsellik açısından kullanabilirsiniz. Mobilyalarınıza uyum sağlayacak renk ve desende çeşitler HAMDEKO online alışveriş sitesinde. Koltuk üzerine yerleştirdiğimiz küçük yastıklara hepinizin de çok iyi bildiği gibi kırlent ya da koltuk yastığı demekteyiz. Kırlentler süs yastıkları olup üzerleri genellikle çiçek veya farklı figürlerle işlemeli olmaktadır. Yatakta kullanılmaz fakat koltuklar için idealdir. Sırta koymak, bazen uzanmak veya köşelerden oturuşunuzu daha iyi desteklemek amacıyla kullanılırlar. Kırlent bazen tek olarak da alınabilir, ya da içi yastık şeklinde de alınabilir. Bazen aldığınız farklı kırlent kılıfları ile elyaf veya pamuktan olan yastığınız üzerinde değişim de yapabilirsiniz. 

Çeşit Çeşit Kırlent & Yastık Modelleri

Evinizde yer alan koltuk ve kanepelerin renk ve model şekillerine göre farklı renklerde dekoratif yastık çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bulunduğu odaya farklı bir hava katacağı gibi günlük dinlenme ve zaman geçirme saatlerinizde de size büyük rahatlık sağlayacaktır. Dekore edilirken dikkatli davranmak ve her şeyi tam kararında yapmak önemlidir. Örneğin büyük bir kanepeye 2 tane kırlent yeterli olacaktır. Birer ucu konarak hoş da bir görünüm verecektir. Tekli koltuklara da birer kırlent koymanız en doğru hareket olacaktır. Abartıya kaçıp fazla yastık kullanarak odanın havasını boğmaktan kaçınınız. Sonuçta oturma odanızda rahatlık arıyorsunuz, yatak olarak değerlendirmemeniz gerekmektedir. 

Bütçelere Uygun Kırlent & Yastık Fiyatları

Oturma grubunuzun dekorasyonuna uygun yapacağınız seçimler tüm odanın enerjisini de etkileyecektir. Bilindiği gibi dekorasyonda küçük dokunuşlar oldukça önemlidir. Kanepeniz üzerinde duran iki yastık çeşidi ve renkleri bir anda odanın sıcaklığını üst seviyeye taşıyabilmektedir. Dilerseniz kendiniz dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak da alabileceğiniz kırlent & yastık modelleri için ürünlerimizi ve indirimli çok uygun fiyatları HAMDEKO Mobilya'da inceleyebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.