Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
25.899,00 TL
27.999,00 TL
%7,5
23.299,00 TL
25.999,00 TL
%10,4
14.199,00 TL
16.999,00 TL
%16,5
20.699,00 TL
22.999,00 TL
%10
9.799,00 TL
11.599,00 TL
%15,5
15.699,00 TL
16.699,00 TL
%6
Bu kategoride toplam 6 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Evin olmazsa olmaz bazı eşyaları vardır, onlar olmazsa ev yarımdır, eksiktir. Bunların başında hiç şüphesiz her salonda veya yatak odasında mutlaka bulunan konsollar gelir. Konsol, bazı eşyaları hem saklamak hem de muhafaza etmek için kullanılan, her gün ve aktif bir şekilde kullanılmasa da her ev sahibi için hayat kurtarıcı eşyadır.

Dolap & Konsol 

Konsollar kullanım şekline göre evin değişik yerlerinde kullanılabilir. Yemek odasının yanı sıra salonda ve yatak odasında da kullanımı yaygındır. Ancak burada önemli bir detay vardır. O da şudur ki; yemek odası konsol modelleri kullanışlı olduğu kadar şık da olmalıdır. Yemek odasıyla uyumlu olabilecek konsol modelleri genellikle ahşap desenli olanlardır. Ancak bunun kesin bir geçerliliği yok. Nihayetinde her zevk ve her dekoratif bakış farklılık barındırır. Eviniz için modern aynalı konsolları tercih edebilirsiniz. Modern konsolların başka bir özelliği çok amaçlı olmalarıdır. Bu çok amaçlı konsollarda özel eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz gibi dekoratif ayrıntılar ile göze de hitap edebilirsiniz.

Dolap & Konsol Modelleri

Konsolları, diğer eşyalarınız; yemek odası takımları, mutfak masa takımları, masa, sandalye ve dolapla uyum bir şekilde seçmeniz ve ona göre dekore etmeniz büyük önem arz ediyor. Konsol, tercihe göre evin her odasında kullanılabilme özelliğine sahip bir eşyadır. Bu özelliği sayesinde her odanın dekoratif özelliğine göre seçebilirsiniz. Özel eşyaları da muhafaza etme özelliğine sahip olduğu için daha dayanıklı ürünlerden yapılmış daha kaliteli konsol seçmeniz önemli olacaktır. Evinize uygun konsolu seçmek isterseniz yemek odası takımlarını, mutfak odası takımlarını, dolabı, sandalye ve masayı da göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Konsolun dekorasyonu kolay olduğu kadar bir o kadar da önemlidir. Yatak odası takımlarıyla birlikte kullanacağınız konsol ahşap renkte daha kapalı tonları kullanmak daha kolay olacaktır. Banyolarda kullanacağınız konsollarda ise daha açık renkleri tercih edebilirsiniz.

Dolap & Konsol Fiyatları

Yatak odasında ve banyodaki masa, sandalye, masa da konsol ile uyumlu seçebilirsiniz. HAMDEKO Mobilya sizlere birbirinden şık modelleri en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Böylece ucuz mobilya seçeneğine kaliteden ödün vermeden kavuşabilirsiniz. En uygun dolap & konsol modelleri sitemizde sizleri bekliyor.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.