Ev

Birlikte tekrarlanan mekanlar değil, özgün yaşamlar sürdüreceğiniz ortamlar tasarlıyoruz. İçindeyken rahat hissedeceğiniz, mutluluğunuzu katlayacak mekanlar ortaya çıkarmak için Hamdeko yanınızda! 

Otel

Birlikte, müşterilerinizin misafirliği boyunca güzel anılar biriktireceği mekanlar oluşturuyoruz. Konforlu odalar, ferah ortak alanlar, mutlu anılar için Hamdeko yanınızda! 

Restoran & Kafe

Birlikte lezzeti ve atmosferiyle konuklarının vazgeçilmezi olmak isteyen restoranların hayalini hayata geçiriyoruz. Masadan sandalyeye, büfeden aydınlatmaya kadar birçok çözüm için Hamdeko yanınızda!

Ofis

Birlikte profesyonel kimliğinizi ev konforunda sergileyebileceğiniz kurumsal çözümler sunuyoruz. Masalardan sandalyelere, aydınlatmadan depolama çözümlerine kadar alışkanlıklarınıza uygun çalışma alanları için Hamdeko yanınızda!

Kurumsal Satış Sistemi Nasıl Çalışır?

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızı dikkatlice dinliyor, gereksinimlerinize özel çözümler üretiyoruz. Hayalinizdeki yaşam alanını birlikte gerçeğe dönüştürüyoruz.
Ev mobilyasından ofis mobilyasına, kafe & restoran’dan otel çözümlerine kadar tüm mekanlara özel çalışmalar yapıyoruz.
İsteklerinizi bize ulaştırmak ve size özel çözümlerimiz hakkında görüşmek isterseniz alt taraftaki formu doldurun, bize gönderin, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Birlikte keyifli mekanlar yaratmak dileğiyle…

İsteklerinizi Paylaşın  Kurumsal Satış adim1

İsteklerinizi Paylaşın

Ekibimizle Görüşün  Kurumsal Satış adim2

Ekibimizle Görüşün

Proje Onayı Verin  Kurumsal Satış adim3

Proje Onayı Verin

Üretip Teslim Edelim  Kurumsal Satış adim4

Üretip Teslim Edelim

Adınız Soyadınız:

Epostanız:

Telefon Numaranız:

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?