Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Gerek ev sahibi olarak siz gerekse misafirleriniz, evinizin odaları, mimarisi ve dekorasyonu ile ilgili yorumlar yapar. Siz ev sahibi olarak elbette her odayı detaylıca incelersiniz. Fakat genel olarak evin en popüler mekanına oturma odası demek yanlış olmaz. Çünkü evin bireylerinin genellikle en çok zaman geçirdiği yerdir oturma odası.

Evinizin Göz Bebeği Oturma Odası

Elbette evin mutfağını, yatak odasını ya da kişisel alanları daha çok sevenler vardır. Ama özellikle misafirlerin oturma odası dışında pek fazla bir yer görmediği de bir gerçektir. Dolayısıyla evin iç mimarisinde temel nokta, oturma odasıdır. Kötü dizayn edilmiş bir oturma odasına sahipseniz, evinizin diğer bölgeleri de misafirlerinizin gözüne kötü görünebilir.

Oturma Odası Modelleri

Oturma odasını dekore ederken merkeze mobilyalar konulmalıdır. Çünkü en çok yer kaplayan ve oturma odasını dolduran eşya, oturma grubudur. Oturma grubu kısmında seçeceğiniz tarz, tasarımın diğer ögelerini seçmenize de yardımcı olacaktır. Örneğin geniş bir oturma odasına sahipseniz geniş bir koltuk takımı tercih edebilir ve tamamlayıcı olarak bir orta sehpa kullanabilirsiniz. Oturma grubu seçenekleri arasında köşe koltuk takımı modelleri dikkatinizi çekiyorsa, duvarlarınıza da ayrıca özen göstermeniz gerekebilir. Daha minimal tasarımlar için tekli koltuk ve kanepe modellerine göz atabilir, oturma odanızda kalan diğer boşlukları berjer ve sehpa ile doldurabilirsiniz. Dekoratif anlamda görsel bir tamamlayıcı olan puflar, “ayak uzatarak” TV izleme alışkanlığı bulunanlar için de son derece kullanışlıdır. Sinema keyfinizi atıştırmalıklar tüketerek yaşıyorsanız yan sehpa, misafirleriniz ile çay ve kek sohbetine doyamayanlardansanız da zigon sehpa modelleri sizin için hem dekoratif hem de kullanışlı olabilir. Tüm bu ürünleri edinerek görsel doyuma ulaşmak isterken oturma grubu fiyatları sizi biraz düşündürebilir.

Oturma Odası Fiyatları

Oturma odası fiyatları belirlenirken, en kaliteli malzemelerle, en iyi işçilik HAMDEKO güvencesiyle en uygun fiyatlarla hazırlanacağını unutmayın. Bir mobilya maliyeti oluşurken, en önemli kalemler, oturma odası takımını ortaya çıkarırken kullanılan malzemelerdir. Her kaliteli ürünün bir bedeli olduğu gibi HAMDEKO oturma odası takımlarının da bir bedeli var! Piyasa ücretlerinde, daha üstün kalite anlayışıyla bir oturma takımı satın almak isterseniz doğru yerdesiniz!

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.