Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
5.199,00 TL
5.599,00 TL
%7,1
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
5.199,00 TL
5.999,00 TL
%13,3
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Bu kategoride toplam 32 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Herkes evinin en özel ve güzel olması için uğraşır. Çünkü evde çok zaman geçirmeyen insanlar için bile ev, yaşadığını hissettiren ve iç huzuru bir nebze yaşatan yerlerin başında gelir. Dolaysıyla evin en güzel eşyalarla dekore edilmesi iç huzurun sağlanması ve sağlık için fazlasıyla önemlidir. Bu eşyaların başında da hiç şüphesiz mutfak masası takımları gelir. Mutfak masası takımları sayaesinde evinizi daha zengin kılabilir, evinizi mutlu aile tablolalarınnı aratmadan, güzel bir akşam yemeğini daha özel bir hale getirebilirsiniz. Konuk ettiğiniz misafirlere de benzersiz bir akşam yaşatabilirsiniz.

Mutfak Masası Modelleri

Yemek odanıza ve evinize sade ve şıklığı mutfak masası modelleri ile getirebilirsiniz. Yemek odası takımlarının her bir parçasını oluşturan mutfak masası takımları, dolap, masa ve sandalye bütünlüklü bir şekilde evinizin dokusunu değiştirebilir. Ancak sadece mutfak masası sayesinde bile hoş bir hava katmak mümkün. Set veya parça halinde sunulan ürünler sayesinde, mutfağınızın dizaynını istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kahvaltılarınız, öğle yemekleriniz ve akşam yemekleriniz artık daha farklı bir havada geçebilir. Hamdeko – Mobilya ve Dekorasyon bu konuda size en güzel örnekleri sunuyor.

Her Mutfak İçin İdeal Mutfak Masası Takımları

Mutfak masası takımı alırken dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan biri nasıl bir şey istediğinize tam olarak karar vermeniz. Ailenizin büyüklüğü, evinizin dekorasyon yapısı ve maliyeti dikkat edilmesi en temel konular. Bununla birlikte yemek odanızı daha önce aldıysanız ve mutfak masası takımını sonradan alıyorsanız, dolap, sandalye, masa, tüm bunlarla uyum olması son derece önemlidir. Bir başka dikkat etmeniz gereken nokta ise boyutlardır. Yani evinizin neresine konumlandıracağınız konusuna netlik kazandırdıktan sonra o ölçülerin izinde bir mutfak masası takımı almanız daha doğru olacaktır. Mutfak masası takımının dekorasyonun temeli uyumluluğa dayalıdır. Evinizin mevcut dekorasyonu, renkleri dikkat edeceğiniz temel noktalar. Bundan sonrası ise evinizin hem en uygun yerini belirlemek hem de en kullanılmayan bölümünü mutfak masası takımlarına ayırarak kullanışlı hale getirmek. Bu sayede evini daha kullanışlı hale getirebilir, evinizi daha efektif hale getirebilirsiniz.

Mutfak Masası Takımları Fiyatları

Mutfak masası takımının dekorasyonun temeli uyumluluğa dayalıdır. Evinizin mevcut dekorasyonu, renkleri dikkat edeceğiniz temel noktalardır. Diğer yandan ise evinizi hem güzelleştirecek hem de en uygun fiyatlarla kaliteli bir şıklık sağlayacak mutfak masası takımları HAMDEKO Mobilya'da sizleri beklemektedir. Ucuz mobilya arayan kullanıcıları şıklık konusunda da memnun edecek mobilya modelleri Hamdeko online alışverişte hizmetinize sunulmuştur.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.