Müşteri Hizmetleri

Ödeme Süreçleri

 

Ödeme seçenekleri nelerdir?


Havale, kredi kartı ve banka kartı ile hem hamdeko.com üzerinden hem de mağazamızda sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca eğer havale ile ödeme yapacaksanız ödeme seçeneği olarak “Havale ile ödeme” yöntemini seçtikten sonra hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz. Nakit ödemeler maksimum 2 iş günü içinde onaylanarak işleme alınır.
 

Hamdeko'da hangi kartlara taksit yapıyorsunuz?


Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6 ve 9 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Taksit seçeneklerine göre vade farkı oranlarını site üzerinden görebilirsiniz.
 

Kredi Kartı ile ödemede vade farkı var mıdır?


Vade farkı kredi kartına göre değişmekte olup, taksit seçenekleri için sipariş tutarına göre bankaların belirlediği vade farkı oranlarını ödeme aşamasında görebilirsiniz.

 


Ödemeyi farklı kartlarla ya da bir kısmı nakit bir kısmı kartla olacak şekilde yapabilir miyim?


Kredi kartının yanı sıra banka kartıyla da ödeme yapabilirsiniz. Tutarın bir kısmını nakit, bir kısmını kartla yapmak için 0850 88 88 426 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
 

Hamdeko'da Kredi Kartı ile ödeme güvenli mi?


Güvenli ödeme sisteminin altyapısı Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Paytr tarafından sağlanıyor. SSL sertifikalı sistemin altyapısında kart verileri kodlanarak otomatik olarak bankaya yönlendiriliyor. Size ait bu bilgiler Hamdeko tarafından görüntülenemiyor ve saklanamıyor, bu yüzden hamdeko.com üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
 

3D Secure ile ödeme nedir?


İnternet üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure deniyor. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan ödeme işlemlerinde, herhangi olumsuz bir durumda banka tüm sorumluluğu üzerine alır.
 

Kapıda ödeme imkanı var mı?


Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor. Nakit ödeme yapmak isterseniz mağazamıza gelip sipariş oluşturabilirsiniz. Havale/EFT, kredi kartı ve banka kartı ile hem hamdeko.com üzerinden hem de mağazamızdan sipariş oluşturabilirsiniz.
 

Havale/Eft ile ödeme yapabiir miyim?


Siparişinizi tamamlamadan önce, ödeme tipini seçerken ‘Havale ile Öde’ seçeneğini işaretleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yapılan havale en fazla 2 iş günü içinde onaylanarak, sipariş işleme alınır. İşlemi yapabileceğiniz hesap numaralarımızı tabloda görebilirsiniz.
 

Havale/Eft ile ödeme yaptıktan sonra dekont göndermeli miyim?


Öncelikle ödeme işleminizi tamamlamanıza ve bilgilerini bizimle paylaşmanıza ihtiyacımız var. Eğer ödemenizi internet bankacılığı üzerinden yapıyorsanız siparişinizin onaylanması için havale sırasında açıklama kısmına siparişte bulunan müşteri ismini/sipariş numaranızı yazmanızı önemle rica ederiz. Siparişinizi, ödemeyi takip eden 2 gün içerisinde onaylayacak ve e-posta ile gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Eğer ATM aracılığıyla ödeme yapıyorsanız; siparişinizin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini/sipariş numarasını, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarı bilgilerini info@hamdeko.com adresimize göndermenizi rica ederiz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.