Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
3.899,00 TL
4.399,00 TL
%11,4
4.199,00 TL
4.299,00 TL
%2,3
5.099,00 TL
6.099,00 TL
%16,4
5.099,00 TL
6.999,00 TL
%27,1
4.199,00 TL
4.299,00 TL
%2,3
4.499,00 TL
4.699,00 TL
%4,3
2.989,00 TL
3.639,00 TL
%17,9
Bu kategoride toplam 8 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Evlerde sıklıkla kullanılan bir ürün olan orta sehpalar yıllardır kullanılan ve evlerin olmazsa olmazlarıdır. Salon ve oturma odalarında tercih edilen modeller görsellikte olduğu kadar kullanım özellikleriyle de işlevseldir.

Orta Sehpa

Sadece ev mobilyası olarak değil iş yeri ve ofislerde de orta sehpa takımları kullanılmaktadır. Ev için koltukları tamamlayıcı bir ürün olup misafir odası ve oturma odasının önemli gereksinimlerindendir. Servis amaçlı olarak çok iş görmektedir. Evde kullanılan modellerde üzerine konan dekoratif aksesuarlarla güzel bir görsellik katarken iş yerlerinde bekleme salonlarında dergi ve gazeteler için kullanılmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarda ve materyallerde olan orta sehpa çeşitleri genellikle metal veya ahşaptan üretilmektedir. Özellikleri açısından değişiklik gösteren ürün kullanım maçlarına göre de değişiklik göstermektedir. Online alışveriş sayesinde tarzınıza uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Orta Sehpa Modelleri

Boyut olarak da farklılık gösteren modeller çok amaçlı bir dekoratif üründür. Küçüklü büyüklü model seçenekleri kullanım amacına ve odanın ebatlarına göre de değişiklik göstermektedir. Günümüzde birçok değişik tasarım karşımıza çıkıyor. Geçmişteki klasik formatın dışına çıkılmış farklı tasarım ve çizgilerle bütünleşmiş birbirinden güzel ve estetik seçenek vardır. Görsellik ve işlevsellik yönünden size uygun olan tarzları almaya yönelmelisiniz. Ayrıca koltuklar ve diğer detayları da dikkate almalısınız. Perde, halı, koltuk ve aksesuarlarla kaplı odanın, orta sehpa ile olan uyumlu bütünlüğü önemlidir. En fazla tercih edilen modellerden bir tanesi ahşap orta sehpa çeşitleridir. Hem klasik hem de modern tarza uyum sağlayacak birçok seçenek online alışverişte beğeninize sunulmaktadır. Farklı özellikler ve tasarımlarla kullanıcının beğenisine sunulan ürün ev, ofis ve iş yerlerinde ihtiyaca karşılık verirken dekorasyonun da önemli bir parçası olma özelliği taşır. Genişlikleri farklı alanlar için modeller farklılık gösteriyor.

Orta Sehpa Fiyatları

Yaşam alanınızda iyi bir dekorasyon yakalamak istiyorsanız seçiminizi iyi yapmanız gerekiyor. Koltuk aralıklarını ve etraftaki boş alanların rolünü de değerlendirerek model seçimine gitmelisiniz. Görselliği yanında önemli bir ihtiyaç olan mobilyanın etrafa farklılık katacağını bilmeniz ve seçiminizi ona göre yapmanız gerekiyor. En tarz seçenekler yeni nesil modern trendleriyle oldukça uyumludur. Ekonomik fiyat aralıkları ve uygun ödeme seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür. Büyük indirimleri takip ederek ev dekorasyonunuza güzel bir ilave yapabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.