Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
2.399,00 TL
2.599,00 TL
%7,7
2.199,00 TL
2.599,00 TL
%15,4
2.999,00 TL
3.399,00 TL
%11,8
2.999,00 TL
3.399,00 TL
%11,8
2.999,00 TL
3.399,00 TL
%11,8
2.999,00 TL
3.399,00 TL
%11,8
Bu kategoride toplam 6 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Mobilya tasarımlarına baktığımızda eskiye göre, günümüzde birbirinden zarif tasarımların üretildiğini görmekteyiz. Bunun nedeni ise metal ve ahşabın karışımı ile ortaya yer kaplamayan ve küçük bir alana sığacak modellerin çıkmasıdır. Özellikle Portmanto modelleri ve tasarımlarına baktığımızda durum aynı şekildedir.

Portmanto & Vestiyer

Bir evin girişinde yer alan vestiyer veya diğer mobilya ürünleri hayli yer kaplamaktadır. Şimdi ise oldukça pratik ve fazla yet tutmayan akşamların olduğunu görmekteyiz. Kullanıcılar vestiyer modelleri seçiminde ilk olarak büyüklüğünü önemsemekteler ve ardından model seçimini gerçekleştirmekteler. Tasarım trendlerine bakıldığında daha çok ayaklı askılar, metal direkli asacaklar ve farklı modelleri görmekteyiz. Asıl olan ise olası bir kalabalıkta mevcut aparatlarınızla nasıl insanları ağırlayacağınızdır. Bunun kolayı ise ayaklı askılıklardan birden fazla bulundurarak, olası kalabalık durumlarda koridorunuza çıkarmanızdır. Bu size hem yerden tasarruf ettirecektir hem de dekoratif açıdan hoşluk bırakacaktır.

Portmanto & Vestiyer Modelleri

Her geçen gün mobilya ve ahşap üzerine farklı zenginliklerde kullanım gereçleri üretilmektedir. Bu gereçler yaşamımızı kolaylaştırdığı gibi ev ve iş yerlerimiz içinde bulundurulması zorunlu hale gelmiştir. Neredeyse tüm iş yerlerinde zorunlu bulunan Portmanto askı hem işletmede mobilya kalabalığı yaratmamakta hem de dekoratif olarak güzel bir hava katmaktadır. Sizin sadece dikkat etmeniz gereken alacağınız ürünün kalitesi ve ortama uygun bir tasarımda olduğudur. Eğer bunlara dikkat ederseniz hem ürünü uzun süreli kullanırsınız hem de ortam ne renk boya değişirse değişsin ürününüz orijinalliğini koruyacaktır.

Portmanto & Vestiyer Fiyatları

Ailenizle birlikte yaşamınızı sürdürdüğünüz alanları daha güzel ve şirin hale getirmeye ne dersiniz? Hem de bunu oldukça uygun ve düşük bütçeyle yapmaya? Bizler hamdeko.com olarak her kesime uygun, her bütçeye uygun zengin ürün portföyümüzle hizmet vermekteyiz. Halkımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hiçbir yerde görülmemiş tasarımları bir araya getirerek bir nevi, kararsız kalan tüketicilere yeni nesil ürünleri tanıtmaktayız. Aynı zamanda ucuz portmanto modellerimiz piyasa fiyatlarına bakıldığında oldukça uygun bir şekilde satışa sunulmaktadır. Alışveriş mağazamızda birçok üründe büyük indirimler ve kampanyalar sayesinde, arzu ettiğiniz ürünlere daha kolay şekilde sahip olacaksınız. Tek yapmanız gereken alışveriş sitemizi sık sık ziyaret ederek yenilikleri takip etmenizdir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.