duvar dekorasyonu 10 Pratik Duvar Dekorasyonu Önerisi Duvar2

Mobilyaları seçtiniz, halılarda tamam, mekana uygun aydınlatmada bulundu. Peki ya duvarlar? Aslında işin en keyifli tarafı da bu. Zaman içerinde özenle seçilmiş parçaları bir araya toplamak ve mekanla bütünleştirmek. İlham almak için gelin, 10 pratik duvar dekorasyonu önerimize göz atın!

Hasır ve tel objeleri bir arada kullanarak oldukça güzel duvar dekorasyonu elde edebilirsiz.

duvar dekorasyonu 10 Pratik Duvar Dekorasyonu Önerisi Duvar3

Ahşap askıları rastgele asarak hem sade hem şık bir duvar dekoru yaratabilirsiniz. Sonradan üzerine asacağınız şapkalarla, askıları sökmeden anında başka bir duvar elde edebilirsiniz.

duvar dekorasyonu 10 Pratik Duvar Dekorasyonu Önerisi Duvar8

Tabakları duvar dekoru olarak düşündünüz mü? Düşünmediyseniz hemen gözünüzde canlandırmaya başlamalısınız. Yapı marketlerde bulacağınız askı aparatı ve silikon tabancası ise size seve seve yardımcı olacaktır ve pratik bir

duvar dekorasyonu 10 Pratik Duvar Dekorasyonu Önerisi Duvar4

Bazen tek bir ayna ve altına asacağınız masif bir raf bütün duvarınızı değiştirir. Yada sadece kutu kutu raflar?

duvar dekorasyonu 10 Pratik Duvar Dekorasyonu Önerisi Duvar5

Yok ben duvar delmekten hoşlanmam diyorsanız buda sizin için çözüm olacaktır. Konsol yada ayakkabılığın üzerinden duvara dayayacağınız çerçeve, ayna ve posterler zahmetsizce havayı değiştirecektir.

duvar dekorasyonu 10 Pratik Duvar Dekorasyonu Önerisi Duvar7

Duvara rastgele asacağınız raflarda değerlendirmeye değer. Özellikle minimal duvar dekorunda ağırlıklı olarak siyah, beyaz ve gri renkleri seçerseniz istediğiniz havayı yaratabilirsiniz.

Kaynak: www.pinterest.com