Teslimat ve İade Koşulları

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

Teslimat

1-Siparişleriniz ürün ekranında belirtilen tedarik süresinde kargoya teslim edilir. Ancak bazı durumlarda bu süre değişiklik gösterebilir. Ürün sayfasından tarihleri kontrol edebilirsiniz. Ancak “Aynı Gün Kargo” özelliği olan ürünler hafta içi saat 12:00’den önce sipariş verildiği takdirde aynı gün içinde yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 3 iş günü içinde teslim edilmektedir..

Siparişlerinizin gönderimi UPS Kargo ile sigortalı olarak sağlanmaktadır. Şirketimiz UPS Kargo ile çalışmaktadır. Ancak Mobilya grubundaki bazı ürünlerimiz, hem büyük ebat ve ağırlıkları hem de hassas gönderim koşulları nedeniyle özel nakliye gerektirmektedir. Bu nedenle bu tarz ürünlerimizin teslimatları kargo ile yapılamamaktadır.

Bu ürün gönderimleri ve teslimat koşulları, siparişinizi göndereceğiniz bölge ve yerleşim yerine göre farklılık göstermekte, teslimat süresi 7 ila 30 iş günü arasında değişiklik gösterebilmektedir. 200 TL ve üzeri her siparişinizde Türkiye’nin her yerine ücretsiz gönderim yapılabilmektedir.

Nakliye ile gönderim gerektiren. bu tip özel durumlar ürünün bilgi kısmında yer almaktadır . Teslimat ve iade bölümünüz dikkatlice incelemeniz önerilir.

Detaylı bilgi için info@hamdeko.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2- Hamdeko’dan verilen siparişlerin teslimatı Türkiye ile sınırlıdır. Yurt Dışına gönderim yapılamaz.

3-Kargo şirketi siparişlerinizi belirttiğiniz adrese teslim eder. Bu adreste bulunmamanız halinde, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakılır. Üç gün içinde paketi gidip teslim almamanız halinde ise paketiniz bize iade edilir.

İade ve İptaller:

1- Siparişinizi iptal etmek isterseniz, sitemizden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

2-Satın aldığınız ürünü iade edebilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

Siparişlerinizi teslim almadan önce iade etmek isterseniz ürün size ulaştığında paketi teslim almayın, ürünün paketini açmadan kargo şirketine geri teslim edin. Siparişinizi teslim aldıktan ve paketini açtıktan sonra gerekli bazı adımlarını izlemeniz gerekmektedir. Ürünü ondört iş günü içinde iade edebilirsiniz. Gerekli iade adımlarını gerçekleştirmek için de; sitemizde yer alan İletişim bölümünden sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün kodunu belirterek bizimle kontağa geçiniz. Ürünün iade edilebilmesi için, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak, asıl fatura ile beraber, UPS Kargo ile gönderebilirsiniz.

3-Aldığınız ürünün kusurlu olması durumunda , üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapmak istediğiniz iadelerde, teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Şikâyetiniz ilgili birime iletilecek ve inceleme başlatılacaktır. Üründe kullanımdan kaynaklanan bir sorun yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

4- Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. Paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte gönderilmelidir. İade işlemlerinde kargolar alıcı ödemeli gönderilmemelidir. Alıcı ödeme şeklide gelen kargolar tarafımızca kabul edilmeyecektir ve bu nedenle iade işleminiz yapılamayacaktır.

Satın aldığınız ürün kurallarınca tarafımıza ulaştıktan ve iade onaylandıktan sonra ürün bedeli size iade edilmekte olup, 200 TL ve altında yaptığınız alışverişler için ödediğiniz kargo bedeli iade edilmemektedir.

5-Ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış ve denenmemiş olması şartına bağlıdır.

6-Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade kapsamı dışındaki ürünlerdir.

7-Tüketici Kanunu’na göre “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ilk ondört gün içerisinde geçerlidir. Üründen doğan bir kusur var ise ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

8-Memnun kalmadığınız ürünü 14 gün içinde iade edebilirsiniz, ürün değişikliği yapılamamaktadır.

Bizimle info@hamdeko.com’a yazarak ya da 0 850 885 26 88 no lu telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.