Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
  Yatak odası çok göz önünde olmaması rağmen bir evin en önemli odasıdır. Dışarıdan geldiğinizde ya da dışarı çıkacağınızda en çok bulunduğumuz odadır. Çünkü yatak odası hem uyku hem de hazırlanma alanıdır. Yatak odası rahat uyumanız ve dinlenmenizi sağlayan ayrıca yeni güne başlayacağınız bir oda olduğu için konforlu ve kullanışlı olması en önemli kriterdir. Yatak odası takımları ise genellikle yatak odasında olmazsa olmaz parçalardan oluşmaktadır. Bunlar yatak, gardırop, komodin ve şifonyerdir.

  Yatak Odası Takımı

  Yataklarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta rahat ve ergonomik olmasıdır. Uyku grubundaki yatak ve yastıklar da vücudunuz isteklerine göre seçim yapılarak alınmalıdır. Uyku kalitenizden sonra yatak odalarını en önemli etken hazırlanma alanı olmasıdır. Yatak odası takımlarında bulunan gardıroplar yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi depolayıp yerleştirmenizi sağlayacaktır. Gardırop iç düzenleri bu noktada çok mühimdir. Kullanışlı ve verimli tasarlanmış gardıroplar eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirmenizi sağlayarak aradıklarınızı bulmanızı da kolaylaştıracaktır. Bir diğer depolama alanı olan komodinler genellikle başucunda kullanılmaktadır. Başucunuzda okuduğunuz kitapları, abajurları ve telefonunuzu koyabilirsiniz. Çekmeceli komodinler ise ekstra yer sağlayacaktır. Hemen ulaşmanız gereken ürünlerinizi de komodinlerde saklayabilirsiniz.

  Yatak Odası Takımı Modelleri

  Şifonyerler, yatak odalarının olmazsa olmazıdır. Hem makyaj masası hem de aksesuar depolama alanı olarak kullanılan şifonyerler az yer kaplamasına rağmen pek çok eşyayı da içine almaktadır. Çekmeceli ve ya raflı olan şifonyerlerde aksesuar ve kozmetik ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Yatak odaları evden çıkarken tüm hazırlığımızı yaptığımız bir oda olarak görülmektedir. Üstünüzü değiştirip makyajınızı yaparken aradıklarınızı rahatlıkla bulabilmeniz oldukça önemlidir. Özellikle aceleniz olduğu zamanlarda bu oldukça önemli bir durum haline gelmektedir. Ayrıca eşyalarınızı düzenli yerleştirmeniz aradığınızı kolay bulmanızın yanı sıra mevcut düzeninizi korumanızı sağlayacaktır. Hamdeko Mobilya ve Dekorasyon, yatak odası takımı modelleri sunmakla kalmaz, yatak odası dekorasyonları için kullanılan fotoğraf ve çerçeveler, yapay çiçekler ve biblolar da üretmektedir. Ayrıca takılarınızı düzenlemek için hem dekoratif hem de fonksiyonlu ürünler kullanarak takılarınızı kategorize edip aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Düzenli bir görüntü yakalamanın yanı sıra yatak odanızda hoş bir dekor elde edebilirsiniz. Aynalar da hem de gardıroplarda hem de duvarlarda kullanılarak yatak odanızı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz

  Yatak Odası Mobilya Fiyatları

  Hamdeko online alışveriş, oturma odası mobilyalarına gösterdiği özeni yatak odası mobilyalarına da göstererek kalite ve şıklıktan taviz vermemektedir. Hamdeko Mobilya'da birbirinden tarz yatak odası takımları, gardırop, komodin ve karyola ürünleri ücretsiz kargo ve kolay ödemeli taksit seçenekleri ile hizmetinize sunulmuştur. 
   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.