Seçiminizi Daraltın

Kategoriler

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Günün yorgunluğunu, iş stresini atlatmanın tek yolu düzenli ve konforlu bir uykudan geçer. Bu nedenle uykunuzu alabilmeniz için seçeceğiniz bazalı yatak sağlıklı bir yaşamınız için hayli büyük öneme sahiptir.

Yatak

Günümüz koşullarında eski usul yataklar yerine, daha konforlu, daha sağlıklı ve ekonomik yatak modelleri üretilmektedir. Bilindiği üzere mobilyalar bir evin ve iş yerinin görünümü açısından en önemli unsurlar arasında yerini almaktadır. Ayrıca yeni nesil mobilyalar farklı malzemelerle yapılması, farklı kumaş ve renklerin kullanılmasından dolayı, görünüm olarak harikalardır. Kaliteli markadan alınacak bir ürün uzun yıllar geçse de özelliğini yitirmez ve aynı şıklığıyla kendini korur. Bu bağlamda öncelikle yatak odaları için tercih edilecek olan en iyi yatak modeli, sağlık açısından da isabetli bir karar olacaktır. Sizi uyurken asla rahatsız etmeyecek, beklediğiniz düzeyde konfor yaşayacaksınız.

Yatak Modelleri

Ülkemizin birçok bölgesinde mobilya ve dekorasyon alanında farklı satış noktaları bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ve internet olanakları sayesinde, mağazaları gezmeden arzu edilen tüm ihtiyaçları temin etmek mümkündür. Ev dekoru alanında Hamdeko Mobilya olarak bizler yatak modelleri konusunda, en zengin ürün portföyüne sahip firmalardan biri olmaktayız. Lüks ve konforlu bir yatak odasına sahip olabilmek için, firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünlerimizi detaylı bir şekilde kesinlikle incelemelisiniz. Ayrıca günümüz koşullarına uygun son trend dekor ve mobilya tasarımlarımız sayesinde, yeniliğin ve konforun ayrıcalığına ulaşacaksınız.

Yatak Fiyatları

Hizmet vermeye ilk başladığımız andan itibaren, tamamen müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Öncelikle satışa sunduğumuz tüm ürünlerin kaliteli malzemelerden imal edilmesini sağlamaktayız ve uzun yıllar dayanıklılık gösterecek ürünleri satışa sunmaktayız. Ürünlerimiz arasında en fazla rağbet gören yatak baza modelleri, her bütçeye uygun bir biçimde satıştadır. Ayrıca kredi kartı ödemesi, havale ödemesi ve kapıda ödeme sistemimiz sayesinde, tüm müşterilerimiz arzu ettikleri ürünlere ulaşabilmekteler. Satışı gerçekleşen ürünlerimiz, yurdumuzun her köşesine tamamen ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Bu sayede tüketicilerimiz ekstra kargo ücreti ödememekte ve güvenle ürünlerini teslim alabilmekteler. En kaliteli ürünleri, en ucuz bir şekilde alabilmek için, ihtiyaçlarınızı tespit edin ve ürün kategorimizi gezinerek ihtiyaçlarınızı kolayca temin edin.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.