Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
12.999,00 TL
15.599,00 TL
%16,7
25.699,00 TL
33.699,00 TL
%23,7
14.999,00 TL
16.999,00 TL
%11,8
16.799,00 TL
20.699,00 TL
%18,8
5.899,00 TL
7.199,00 TL
%18,1
14.199,00 TL
18.199,00 TL
%22
Bu kategoride toplam 6 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Evin olmazsa olmazları sıralandığında ilk akla gelecek şeyler arasında, koltuk, yatak ve masa gelir. Masa olmayan evde doğal olarak birçok şey yapılamaz ve eksik kalır. Masanın türleri çok fazla olmasının yanında en çok bilinen türleri yemek masası ve mutfak masasıdır. Dekoratif olarak iyi dizayn edilmiş şık evlerde genelde yemek masası takımları ve mutfak masası takımları iyi seçilmiş ve düşünülmüş stilde olurlar.

En Kaliteli Masa Modelleri

Masalar, evin belli bir yerine konumlandırılan ve yemek haricinde büyük bir dekoratif açığı kapatmasının yanınında evin şık durmasının ana etmenlerinden birini oluşturur. Bir taraftan evin daha varlıklı ve zevk sahibi insanlar tarafından dizayn edildiğini belli eder. Masalar, eski zamanlarda her ne kadar masa, sandalye, konsol, dolap detayı atlansa da artık evinde zaman geçirmeyi seven ve evine aşık insanlar için es geçilecek bir konu olmaktan çıkmış durumdadır. Yeni evli çiftlerin eşya alırken ilk baktıkları eşya artık beyaz eşya olmaktan çıktı. Çiftler önceliği yatak odası takımlarına, yemek odası takımlarına ve mutfak masası takımlarına vermeye başladı. Çünkü evi güzel gösteren ve daha fazla zaman geçirilebilmesini sağlayan eşyaların bunlar olduğu konusunda hem fikir oldular.

Ahşap Masa Modelleri

Masa almak bakıldığında çok basit gibi duran ve en kolay alınan eşya gibi dursa da işin aslı tam olarak öyle değil. Öyle ki her eşyayı almak gibi masa almanın da belli püf noktaları vardır. Mesela, masayı evin hangi bölgesinde kullanacaksanız masanın kör noktalarını ona göre belirlemelisiniz. Başka bir konu; masayı tam olarak kaç kişi kullanacaksa ebatlarını ve dayanıklılığını ona göre planlamalısınız. Kalabalık aileyseniz ve de ailede çocuk da varsa ne küçük bir masa alabilirsiniz ne de orta düzey dayanıklı bir şey alabilirsiniz. Almadan önce bunları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Aldığınız ister yemek odası takımı olsun isterse mutfak masası takımı olsun mutlaka kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Eskitme masa hem şıklığı hem de kalitesi ile evinize renk getirecektir. HAMDEKO Mobilya ve Dekorasyon'da birbirinden şık eskitme masa modelleri sizleri bekliyor. Evinizin sahip olduğu özellikleri ve diğer eşyaların tipi, rengi ve kategorisi masanın bütün kalitesini göstermelidir. Aksi halde eviniz şıklıktan uzak, sıkıcı bir yer olacaktır.

Her Bütçeye Uygun Masa Fiyatları

Günümüzde online alışveriş yaparken yalnızca küçük malzemeler ve mobilyalarla sınırlı kalmak pek de doğru bir karar değildir. Evinizin en önemli mobilyalarını Hamdeko online alışveriş'te bulabilirsiniz. Yemek odası için birbirinden kaliteli masa modelleri en uygun fiyatları ile sitemizde sizleri beklemektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.