Seçiminizi Daraltın

Marka

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Bu kategoride toplam 5 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1
Genellikle salonların en uygun yerinde ve tercihen köşelere dekoratif bir özenle konumlandırılan yemek odası takımları, dolap, mutfak masa takımları, sandalye gibi parçaların bir araya gelmesiyle evin şıklığına şıklık katar. Kalabalık aileler için daha bir öneme sahip olan yemek odası takımları, birçok ihtiyaca çoklu olarak karşılık gelmektedir. Yemek odası dekorasyonu yaparken salon dekorasyonunuzun artısını, eksisini hesaplamalı, bunu da göz önünde bulundurmanızda fayda var. Hepsinin bütünlüklü bir uyum içinde olarak görünmesini sağlayacak yemek odası takımları sayesinde evinize şık bir dekoratif bir görüntü kazandırabilirsiniz. Bunun için birçok yemek odası takımı alternatifi mevcut.

Göz Alıcı Yemek Odası Takımları

Retro, doğal, ahşap, modern, şık, country, avangart bunlardan sadece birkaçı. Yemek odası için seçebileceğiniz mutfak masa takımları, sandalye, dolap gibi her birini ayrı ayrı eşyalardan oluşabileceği gibi bunları, paket olarak, daha önceden belirlenmiş yemek odası takımı olarak da alabilirsiniz. Bu noktada fiyat konusunu da düşünebilir, fiyatların durumuna göre sıralama yapıp ister mutfak masa takımını, dolabı, sandalyeyi ayrı ayrı seçersiniz isterseniz de yemek odası takımını paket olarak alabilirsiniz.

Yemek Odası Takımları Modelleri

Yemek odası takımı alırken ilk olarak düşünülmesi gereken mevcut evinizde ne kadar kalacağınız ve o eşyanın ne kadar süreyle yer değiştireceği olacaktır. Eğer sürekli ev değiştiren biriyseniz daha dayanıklı yemek odası takımlarını tercih etmenizde fayda var. Özellikle bu konuda mutfak masa takımları en olumsuz etkilenen eşya olacaktır. İkinci dikkat edeceğiniz unsur ise yemek odası takımları; mutfak masası takımıyla, sandalyesiyle, dolabıyla, özelde yemek odanızla, genelde ise evinizin dekorasyonuna zıt kalmadan uyumlu bir hava sergilemelidir. Yemek odası takımlarının dekorasyonu elbetteki eşyaların kendi içinde uyumuyla alakalı. Mutfak masa takımı, dolapla; dolap, sandalyeyle vs. uyum içinde olmalıdır. Bu uyum, yakın tonların buluşmasıyla olacağı gibi taban tabana zıt renklerin buluşmasıyla da olabilir. Bir başka dekoratif detay ise; eşyaların tek düze, mod mod, kalıp kalıp konumlandırılmaması. Böyle olduğu taktirde yemek odası sıkıcı olmasının yanı sıra demode bir görünüm kazanmış olur ki bu da istenilen en son şeydir.

Yemek Odası Takımları Fiyatları

Avantajlı indirimler ve ödeme kolaylığı tüm yemek odası takımlarına uygulanmaktadır. Hamdeko Mobilya ile en kaliteli yemek odası takımları en iyi hizmetle adresinize gelmektedir. Uygun fiyatlı yemek odası takımı ararken aynı zamanda kaliteden ödün vermek istemiyorsanız HAMDEKO Mobilya sizin için en iyi hizmeti vermektedir.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.